Rekolekcje AK

5 i 26 styczeń to są dni kiedy byłam w Strachocinie u świętego Andrzeja Boboli na dwudniowych rekolekcjach dla prezesów Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej z archidiecezji przemyskiej. W sobotę o godz. 9 rozpoczęliśmy rekolekcje od pieśni do  Ducha świętego  . Następnie ksiądz asystent AK Józef Niżnik w ciągu dwóch dni wygłosił 6 katechez . W sobotę o Eucharystii , w niedziele o mszy świętej . Uczestniczyliśmy w dwóch mszach świętych odmówiliśmy różaniec i Koronkę do Miłosierdzia Bożego , oglądnęliśmy film o ,,Cudzie Eucharystii''. Śpiewaliśmy kolędy i po mszy świętej niedzielnej i agapie wróciłam do domu.
                                                                                                                  Krystyna Zajdel