Nowy rok szkolny

Mszą św. pod przewodnictwem Ks. Józefa Watrasa rozpoczęto nowy rok szkolny w placówkach oświatowych naszej parafii. Dzieci, młodzież, rodzice, nauczyciele i pracownicy obsługi dziękowali za miniony czas wakacji, prosząc jednocześnie Boga o potrzebne łaski na czas nowego roku szkolnego. Po Eucharystii  odbył się przemarsz wszystkich do budynku szkoły. Podczas uroczystości szkolnych powitano wszystkich uczniów. Gorąco i serdecznie przywitano najmłodsze dzieci i pierwszoklasistów. Zapoznano uczniów z planami zajęć. Zwrócono uwagę na bezpieczeństwo i zachęcano do odpowiedniego startu w nowej rzeczywistości. Nowy rok szkolny rozpoczęły również żłobek i przedszkola prowadzone przez Stowarzyszenie "Nasza Przyszłość - Tarnawa". Wszystkim uczącym się i tym którzy wkładają swój trud w naukę innnych życzymy wielu miłych wrażeń, pomnożonych talentów i wzajemnego zrozumienia.

.