Ogłoszenia duszapasterskie na czas Wielkiego Tygodnia

Ogłoszenia duszpasterskie - Wielki Tydzień

1. Zgodnie z zaleceniami władz państwowych i kościelnych na Mszy św. nie powinno być więcej niż 5 osób

2. Spowiedź w parafii codziennie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu z Kapłanem (ilość osób ograniczona) tel. 134620600 i stosowaniu odpowiednich środków ostrożności.

3. W związku z epidemia kapłani nie odwiedzają chorych z komunią św. Gdyby zaistniała konieczność  udzielenia spowiedzi w niebezpieczeństwie śmierci należy dzwonić pod wskazany numer.

4. Msze św. , Triduum Paschalne i Msza Rezurekcyjna będą odprawiane w Kościele z uwzględnieniem w/w zaleceń. We Msze św. i Liturgię Triduum Paschalnego należy się włączyć za pośrednictwem środków masowego przekazu – telewizji, Internetu, radia.

5. Błogosławieństwo  pokarmów zgodnie z zaleceniem władz kościelnych ma być w poranek wielkanocny w rodzinie przez Błogosławieństwie stołu – (formuła w załączniku)

Wszelkie wytyczne znajdują się  w Zarządzeniu Metropolity Przemyskiego z 25 marca 2020r.

– na stronie parafialnej