WIELKANOC 2020

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego z racji ograniczeń kilka osób uczestniczyło w tzw. Rezurekcji, bez procesji jak co roku ku czci Zmartwychwstałego Chrystusa. Tym razem Ksiądz Proboszcz wyszedł przed prłóg Kościoła z Najświętszym Sakramentem by ogłosić, że Chrystus prawdziwie Zmartwychwstał i pobłogosławić całej parafii. Po błogosławieństwie była Msza św., której przewodniczył Ks. Proboszcz a Słowo Boże skierował do wszystkich parafian Ks. Grzegorz. W swoim słowie odniósł się do radości wyplywajacej z dzisiejszej Liturgii Slowa - "W tym dniu wspaniałym wszyscy się weselmy". Chociaż trudno w tak wspanialym dniu weselić się w pustej światyni miejmy tę ufność i nadzieję, że Zmartwychwstały Chrystus pokona wszelkie zło i obdarzy radością i pokojem tych wszystkich którzy wierzą w Jego Zmartwychwstanie.

Rekacja z Mszy św. tutaj