Jesteśmy Mu wdzięczni.... wieczornica dla Św. Jana Pawła II

W dniu dzisiejszym po Mszy św. wierczornej w kościele parafialnym uczczono 100 Rocznicę Urodzin Jana Pawła II. Ze wzgledu na pandemię w dość licznie wypełnionej świątyni dzieci z parafii pod kierunkiem P. Haliny Krajnik przygotowały w nieco inny sposób niż zwykle spektakl słowno - muzyczny. Zgromadzeni mogli online usłyszeć wiersze, piosenki przygotowane przez dzieci. Przedstawione zostały prace plastyczne przygotowane przez dzieci na tę okazję. Dzieci też wypowiedziały własnymi słowami za co kochają Ojca św. Słowa dzieci przeplatane były głosem i obrazami Jana Pawła II oraz pięknym śpiewem Klaudii, Natalii i Julii. Materiał zebrał i opracował Paweł Krajnik. W ten sposób uczczono Rocznicw Urodzin Wielkiego Polaka i okazano wdzięcznośc za życie, pontyfikat i świętość  Jana Pawła II.