Zakończenie roku szkolnego 2020

Mszą św. o godz. 8.00 w kościele parafialnym rozpoczęto zakończenie roku szkolnego. Był to szczególny rok inny od wszystkich. Podczas Mszy dziekowano za zdrowie i wszelkie łaski jakie otrzymano w trudnym czasie pandemii koronawiorusa. Po Mszy św. uczniowie klasy 8 otrzymali od Katechety Ks. Grzegorza Lęcznara Świadedectwa ukończenai klasy 8. Następnie wraz z klasą 7 wzięli udział  w uroczystościach szkolnych. zachowując bezpieczne odległości, w maseczkach na twarzach, na sali giimnastycznej w obecnosci nauczycieli przekazali sztandar, otrzymali nagrody, wyróżnienia oraz swiadectwa ukończenia klasy 8. Uczniowie  pozostałych klas odebrali swoje świadectwa, w swoich klasach w obecności wychowawców.