Zaproszenie

16 października br. w kolejną rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową kard. Karola Wojtyłę zapraszamy na koncert do Krakowa pt. "Jan Paweł II i Brat naszego Boga", którego inicjatorem i organizatorem jest ks. Łukasz Pałacki wraz z archidiecezją krakowską i parafią św. Brata Alberta w Krakowie pod patronatem metropolity krakowskiego ks. abp. Marka Jędraszewskiego.
Całe wydarzenie będące centralnymi uroczystościami dnia papieskiego w archidiecezji krakowskiej prowadzone przez K. Ziemca z TVP będzie zarejestrowane przez Telewizję Trwam i wyemitowane 25 października o godz. 13.45.

Koncert, będzie jest przygotowany z zachowaniem niezbędnych norm sanitarnych w porozumieniu z Sanepidem i dostosowany do obecnie panujących warunków.
Zapisy po bezpłatne bilety wstępu w kościele w zakrystii.