Drodzy Parafianie! - Ważna Informacja!

Drodzy Parafianie!

Z przykrością pragnę Was poinformować, że otrzymałem pozytywny wynik badania na obecność wirusa SARS-COV-2 i w związku z tym muszę nadal pozostać w samoizolacji do 31 października włącznie.

We wspomnianej samoizolacji jestem już od piątku (16 października) i z nikim się nie kontaktuję. Czuję się dobrze i nie mam, dzięki Panu Bogu, żadnych jakichś poważnych objawów.

W związku z zaistniałą sytuacją odwołane zostają Msze św. poranne w tygodniu, natomiast Msze św. o godz. 17.00 będą odprawiane przez ks. Adama Lechwara z Ośrodka Rekolekcyjnego w Olchowej. Proszę o samodzielne odmówienie różańca.

Msze św. w niedzielę będą odprawione według wyznaczonych godzin również przez księdza Adama.

Z troski o Wasze bezpieczeństwo i ze względu na obowiązujące procedury ks. Łukasz (dzięki Panu Bogu całkowicie zdrowy) pozostanie także w kwarantannie do 28 października włącznie. Ks. Prałat Jan jest także zdrowy i ma negatywny wynik, ale również do tego czasu nie będzie opuszczał plebani.

Zamówione intencje Mszy św. będą przez nas odprawiane na plebani.

Serdecznie Was pozdrawiamy Drodzy Parafianie i życzymy dużo zdrowia, a nade wszystko ufności w Bożą opiekę nad nami i mocnej nadziei. Z Bożą pomocą przetrwamy ten trudny czas. Pamiętamy o Was w modlitwach i również o to prosimy.

Ksiądz Proboszcz