Koncert Kolęd i Pastorałek

Tradycyjnie, od Bożego Narodzenia do święta Ofiarowania Pańskiego uczestniczymy w kolędowaniu. W związku z tym w Niedzielę Chrztu Pańskiego w naszej świątyni o godz. 16.00 odbył się koncert kolęd w wykonaniu młodzieżowej scholi parafialnej. Koncert otworzył Proboszcz Parafii Ks. Krzysztof Sobiecki witając wszystkich zebranych i dziękując młodzieży za inicjatywę spotkania kolędowego. Następnie w pięknym wykonaniu zabrzmiały kolędy i pastorałki. Młodzi wokaliści w piękny i profesjonalny sposób zaprezentowali swoje możliwości w repertuarze kolędowym. Po koncercie był czas na wspólne kolędowanie. Wstęp był bardzo udany, o czym świadczyły brawa zgromadzonych słuchaczy. Dobrowolne datki z koncertu przekazane zostaną dla dzieci z Hospicjum w Brzozowie, które prowadzą SS. Służebniczki.