Misje Święte w Parafii

W Niedzielę Wniebowstąpienia Pana Jezusa w naszej Parafii rozpoczęliśmy Misje Święte - wielka szansa i dar Pana Boga.  Misje w Parafii to czas łaski dla wszystkich bez wyjątku, gdyż wszyscy potrzebujemy ciągłego nawracania się do Boga. Misje Święte prowadzą OO. Redemptoryści z Tuchowa - Ojciec Józef Grzywacz i Ojciec Zbigniew Bruzi, których serdecznie powitał Ksiądz Proboszcz. Hasło Misji to "Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy", które zgłębiane jest każdego dnia podczas nauk misyjnych. W niedzielę również miało miejsce Nabożeństwo do św. Józefa z zawierzeniem rodzin i małżeństw św. Józefowi. Codziennie w Godzinie Miłosierdzia jest Koronka do Bożego Miłosierdzia. Niech ten błogosławiony czas będzie ożywieniem wiary w naszej parafialnej wspólnocie.