Ogłoszenia

Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna

2022-05-22

OGŁOSZENIA

 

 1. Msze święte codzienne o godz. 7.00 i 18.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe. W niedzielę – po sumie.
 2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (tzw. Dni Krzyżowe). Zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.
 3. Od czwartku przeżywać będziemy w naszej parafii renowacje Misji Świętych. Przewodniczyć naszej modlitwie będą, podobnie jak w ubiegłym roku, OO. Redemptoryści z Tuchowa: O. Zbigniew Bruzi i O. Józef Grzywacz. Zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa. Nie zmarnujmy tego czasu łaski Bożej…
 4. Porządek nabożeństw według programu misyjnego zamieszczonego w gablotce i w Echu Parafialnym. W czasie rekolekcji będziemy zbierać składkę misyjną na ofiarę dla Ojców Rekolekcjonistów.
 5. W czwartek obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy, aby okazać im naszą wdzięczność za dar życia i wychowania, a dla zmarłych wypraszajmy wieczne zbawienie.
 6. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 7. W sobotę o godz. 17.00 Ksiądz Arcybiskup Adam Szal udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii oraz z Łukowego i Czaszyna. Młodzieży i ich świadkom przypominamy o obowiązku przystąpienia do sakramentu pokuty.
 8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.
 9. Składka inwestycyjna na prace remontowe w naszej parafii wyniosła 7 900 PLN. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom. Nasz dom parafialny jest już w zasadzie ukończony, odbywają się w nim spotkania młodzieży. W sobotę poprosimy Księdza Abpa o jego poświęcenie. Mamy wreszcie miejsce do spotkań parafialnych i nie tylko. Będzie w nim funkcjonować także Poradnia Życia Rodzinnego. Zapraszamy do odwiedzin i korzystania.
 10. Bóg zapłać za utrzymanie porządku w kościele w ostatnim tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy rodziców młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania. Zwracamy się też prośbą do sprzątających kościół, aby zadbać o czystość toalety w domu parafialnym.
 11. Spotkanie oazy młodszej w środę o godz. 17.00, a oazy starszej w piątek po Mszy św.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej…
 13. Zapowiedź przedślubna:

 

Hubert Kurnyta, zam. w Wańkowej, tamże parafia

i

Agnieszka Marcinik, zam. Tarnawie Górnej, nasza parafia

 

zap. II

 Intencje Mszy św. maj tutaj