XXV Niedziela zwykła

2021-09-19

OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj Niedziela Środków Społecznego Przekazu, modlimy się za pracowników mediów i materialnie wspieramy nasze radio diecezjalne FARA. Składka dzisiejsza jest przeznaczona na ten cel.

2. Msze św. codzienne o godz. 7.00 i 18.00.

3. W liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek - wspomnienie śś. męczenników koreańskich: Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy; we wtorek – święto św. Mateusza Ewangelisty, a w czwartek – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.

4. W piątek na Mszę zapraszamy rodziców dzieci klasy III, przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców.

5. W sobotę zaś zapraszamy młodzież klas VIII i klasy I szkoły średniej, którzy chcą przyjąć w tym roku szkolnym sakrament bierzmowania oraz ich rodziców. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców. Prosimy o poważne potraktowanie powyższych zaproszeń.

6. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów we wtorek o godz. 17.00 (w kościele).

7. Spotkanie oazy młodszej w piątek o godz. 17.00, a oazy starszej w piątek po Mszy św.

8. Bóg zapłać za utrzymanie porządku w kościele w ostatnim tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy rodziny: Franciszka Sadlika, Leonarda Ścieranki, Adama Ścieranki, Piotra Marcinika i Stanisława Zarzycznego.

9. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowe w parafii i w naszych kościołach. Bóg zapłać! Szczegóły podajemy podczas ogłoszeń w kościele.

Intencje Mszy św. tutaj