III Niedziela Wielkanocna

2024-04-14

OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj po sumie spotkanie dla rodziców uczniów klasy 8 przygotowujących się do bierzmowania.
  2. Msze święte w tym tygodniu o godz. 7.00 i 18.00, w sobotę o godz. 8.00.
  3. W dniach 14-20 kwietnia br. przeżywać będziemy XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem”. Celem tych dni jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła, i w osobistym życiu wiernych. Zachęcamy do lektury w tym roku księgi Dziejów Apostolskich.
  4. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  5. W poniedziałek i piątek na Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży klasy VIII przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  6. W czwartek, na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00, spotkanie dla dzieci klasy III i ich rodziców. Proszę o obecność.
  7. Spotkanie oazy młodszej w piątek o godz. 17.00, a oazy starszej w piątek po Mszy św.

Intencje mszalne - Kwiecień

Intencje pogrzebowe