Spotkanie opłatkowe RŚŻ

15 stycznia Mszą św. o godz. 14.oo rozpoczęto Spotkanie opłatkowe RŻŚ rejon Lesko. Na początku Eucharystii ks. Proboszcz Jan Krupiński powitał zebranych w świątyni parafialnej i zachęcił do modlitwy za przyczyną Błogosławionego Jana Pawła II. Mszy św. przewodniczył Dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Rzepedzi ks. Janusz Łuc – katecheta Szkoły Podstawowej w Tarnawie Dolnej. Słowo Boże wygłosił Moderator RŚŻ rejonu Lesko ks. Janusz Krygowski. Obecni byli również ks. Paweł – katecheta Parafii Lesko – Moderator rejonowy DK oraz ks. Marcin Padowski – opiekun tarnawskich kręgów. Po Eucharystii wszyscy udali się do Sali Domu Ludowego w Tarnawie Górnej na spotkanie opłatkowe. W klimat spotkania wszystkich zebranych wprowadziła młodzież i dzieci z oazy parafialnej, przedstawiając jasełka przeplatane kolędami w wykonaniu zespołu Amoria. Przy wspólnym kolędowaniu, poczęstunku i wzajemnym dzieleniu się słowem miło i przyjemnie upłynęło niedzielne popołudnie.

HK