Pożegnanie Ks. Marcina

W minioną niedzielę podczas sumy pożegnaliśmy kończącego posługę w naszej Parafii księdza wikariusza Marcina Padowskiego. Ks. Marcin przebywał u nas przez 4-y lata i w tym czasie zaskarbił sobie uznanie i szacunek wśród parafian. W imieniu Parafii żegnali go przedstawiciele grup parafialnych tj. Młodzieży Oazowej i Domowego Kościoła z którymi bliżej współpracował i był ich opiekunem oraz przedstawiciele Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość – Tarnawa”.
W  życie młodego kapłana wpisane są częste zmiany parafii, które mają na celu przede wszystkim poznanie specyfiki pracy kapłańskiej w różnych środowiskach. Następną Parafią ks. Marcina będzie Kraczkowa koło Łańcuta.
Księdzu Marcinowi dziękujemy za jego dobre serce i oddaną pracę na rzecz naszej Parafii i życzymy wielu Łask Bożych na nowej parafii i gdziekolwiek Go Pan pośle w następnych latach służby kapłańskiej.
 Nowym wikarym naszej Parafii będzie ks. Józef Watras.