Wizyta przy Grobie Ks. Prałata

Dnia 5 października starszaki z naszego Przedszkola wyjechały do Jesionki  z coroczną wizytą przy grobie Patrona Przedszkola Ks. Prałata Józefa Jakieły.  Wraz z wychowawcami odmówiły modlitwy za zmarłym , złożyły wiązankę kwiatów  oraz zapaliły znicze. Dzieci wiedzą już kim był Patron Przedszkola a teraz miały okazję odwiedzić strony skąd pochodził Ks. Józef.
W drodze powrotnej miały okazję zwiedzić i dotknąć eksponaty Muzeum Historycznego w Dukli, a następnie zwiedzić Zagrodę Etnograficzną w Rogach. Obydwa punkty programu były dodatkową atrakcja wyjazdu, a dzieci pytały o przeróżne szczegółowe informacje dotyczące broni oraz eksponatów etnograficznych.
Po tym intensywnym zwiedzaniu zmęczone ale radosne wróciły do swojego Przedszkola.

Opr. I fot.  J.K.