Obronili Puchar

W miniona sobotę 25 lutego reprezentacja Ruchu Światło-Życie naszej Parafii wzięła udział po raz 3-ci w kolejnym V Turnieju Piłki Halowej w Zarzeczu. W roku 2010 gdy wystartowała po raz pierwszy zajęła wicemistrzostwo Diecezji ulegając w finale po bezbramkowym remisie i rzutach karnych Żurawicy, w ubiegłym roku nasz Parafia była bezkonkurencyjna i wygrała Turniej, a w obecnym roku obroniła tytuł mistrzowski rewanżując się za finał z przed 2 lat Żurawicy i wygrywając z finałowym przeciwnikiem 3:0. W eliminacjach grupowych nasi piłkarze pokonali kolejno Rymanów Zdrój 5:0 i Przeworsk 5:1. Poza tytułem mistrzowskim Zespołu, najlepszym strzelcem Turnieju został najlepszy zawodnik naszej drużyny - zdobywca 7 bramek Ks. Marcin Padowski. Nasza Parafię reprezentowali: Ks. Marcin Padowski – kpt. Drużyny, Janusz Krajnik, Adam Malec, Daniel Marcinik, Marcin Furdak, Marcin Krajnik, Paweł Krajnik, Mateusz Wątor oraz Maciej Furdak.

Opr. JK