Adewntowy Dzień Wspólnoty RŚŻ

9  grudnia przedstawiciele Ruchu Światło- Życie z naszej parafii  przeżywali Adwentowy Dzień Wspólnoty w Lesku. Uczestnikami spotkania byli małżonkowie, dzieci i młodzież z Leska, Ustrzyk, Baligrodu i Tarnawy. Centralnym Punktem spotkania była Eucharystia w Kościele Parafialnym sprawowana przez Moderatora Rejonowego RŚŻ ks. Janusza Łuca. Ksiądz Moderator w słowie skierowanym do uczestników mówił o powołaniu każdego do świętości, która jest dla każdego z nas i do której powinniśmy dążyć. Po Mszy św. w salkach katechetycznych odbyły się spotkania w małych grupach, gdzie w świetle Słowa Bożego tworzono „receptę na świętość”. Spotkanie zakończyła agape, podczas której przy kawie, herbacie i ciastku dzielono się różnymi przeżyciami. Po błogosławieństwie udzielonym przez kapłanów umocnieni wewnętrznie, powróciliśmy do naszym rodzin i parafii.

HK