Pielgrzymka RŚŻ do katedry

1 września 12 osobowa reprezentacja Ruchu Światło-Życie z naszej Parafii wzięła udział w corocznej pielgrzymce do Katedry Przemyskiej, będącej jednocześnie inauguracją kolejnego roku pracy formacyjnej Ruchu. Do Katedry udaliśmy się samochodami i na miejscu byliśmy przed godz. 9-tą, o której to nastąpiło zawiązanie wspólnoty, następnie modlitwa uwielbienia i dziękczynienia Bogu za rekolekcje wakacyjne. Pielgrzymi wysłuchali także świadectw uczestników poszczególnych stopni wśród których swoje świadectwo dał nasz parafianin Paweł Krajnik. O godz. 11.30 rozpoczęła się uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ks. biskupa Adama Szala. W słowie do zebranych dziękował on min. za trud  organizacji rekolekcji i zachęcał do ciągłej formacji członków Ruchu. Po Mszy św. uczestnicy udali się do Kolegium Marianum na Agapę, gdzie przy ciepłym posiłku i herbatce raz jeszcze można było się ucieszyć ze wspólnego spotkania.

Opr. JK