Odpust ku czci św. Wojciecha

Dzień 23 kwietnia jak co roku jest dniem Odpustu parafialnego. W tym roku Mszy św. odpustowej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Adam – Dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Olchowej. Współcelebransami byli ks. Janusz Łuc – Dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Rzepedzi, jednocześnie Katecheta w Szkole Podstawowej  w Tarnawie Dolnej i ks. Janusz Krygowski – Kapelan Sióstr Nazaretanek w Komańczy, były katecheta w Gimnazjum w Tarnawie Dolnej. Swą obecnością zaszczycili również Kapłani Dekanatu Rzepedzkiego. Po uroczystej Eucharystii wszyscy zgromadzeni uczestniczyli w procesji z Najświętszym Sakramentem. Po błogosławieństwie każdy ze czcią ucałował relikwie św. Wojciecha. Po zakończonej uroczystości w Kościele można było nabyć coś słodkiego na tradycyjnych kramach.

HK