Rok szkolny 2008/2009 rozpoczęty

1 września 2008 r. uroczystą Mszą świętą w kościele parafialnym uczniowie SP i Gimnazjum w Tarnawie Dolnej rozpoczęli rok szkolny 2008/2009. Mszę odprawił i Słowo Boże wygłosił Ks. wikariusz Marcin Padowski. Podczas mszy modlono się w intencji uczniów i ich rodziców, nauczycieli, jak również za dzieci i personel nowo-powołanego Przedszkola Niepublicznego im. Ks. Prałata J. Jakieły w Tarnawie Dolnej. Po przemarszu do szkoły, dalsze uroczystości odbyły się już osobno w budynkach szkoły.

Wszystkim uczniom na starcie nowego roku szkolnego życzymy nieustannego zapału i wytrwałości w nauce, a nauczycielom dużo sił, dobrej atmosfery w pracy i sukcesów ich podopiecznych w różnych dziedzinach życia szkolnego.

HiJK